Articles

Lot # 13 Hightop Drive

Hidden Valley Resort, gelegen in Hidden Valley, Pa., is de ideale winterbestemming voor gezinnen. Met 26 pistes en paden en twee terreinparken op 110 skibare hectare en een eersteklas sneeuwsportschool, Hidden Valley biedt een comfortabele omgeving om te leren skiën of snowboarden.

Hidden Valley is ook een prachtig uitje in de lente, zomer en herfst!, De Hidden Valley Golf Club presenteert een spectaculaire 18-holes kampioenschapsbaan met met bomen omzoomde fairways genesteld tussen inheemse Berglaurier. Gebouwd langs de natuurlijke valleien van de bergtop huis, 50 km van de vergezichten vast te leggen het dramatische landschap van het omliggende platteland. De Trillium Spa in Hidden Valley biedt een ontsnapping aan de stress van het dagelijks leven met een ontspannend spa-menu met manicures, pedicures, massages en meer.

Hidden Valley is gunstig gelegen net buiten de Pennsylvania Turnpike, binnen 200 mijl van Pittsburgh, Washington, D. C., Baltimore, Cleveland en Columbus.

Hidden Valley is de ultieme achtertuin! De on-site Vastgoed experts van Highlands Resort Realty zijn de leiders in Hidden Valley onroerend goed. Dit ervaren team van agenten zal u helpen het perfecte resort thuis te vinden voor een leven lang herinneringen met uw familie.