Articles

Előnézet: Inter Milan vs Juventus – jóslás, csapat hír, felállása

A Serie A hétvégi eléri a megfelelő crescendo vasárnap este, mint a Inter Milan fogadó Scudetto rivális a Juventus a Derby d ‘ Italia – 175 liga találkozás között, az olasz óriások.

a címvédő Juve Antonio Conte négy ponttal a második helyen áll a kickoff előtt-egy játékkal a kezében -, és célja, hogy szűkítse a rést a spin negyedik győzelmével.,

Meccs előnézet

Bár a könyörtelen fut nyolc egyenesen Serie A győzelem meglepően véget ért a kezében közepén táblázat a Sampdoria elején az év, mint felkészülni az egyik legnagyobb célja, a Calcio naptár, az Inter továbbra is a sorozatban öt egymást követő haza liga nyer.,

miután csak egy pont az utolsó két játék, a Nerazzurri nem csak kell egy győzelem azt állítják, fölény felett régi ellenség Juventus-távolodva a gyorsan záró Bianconeri a folyamat-azt is meg kell lépést tartani a liga vezető városi rivális AC Milan.

a Fiorentina elleni hosszabbítás a hét közepén Conte embereit a Coppa Italia negyeddöntőjébe vitte, Romelu Lukaku döntő góljának köszönhetően a 119. percben.

vasárnap a mindig megbízható Lukaku fej-fej mellett halad az egyetlen ember előtt az idei Capocannoniere versenyen – a Juve Cristiano Ronaldo., A ragyogó belga csatár eddig 12 bajnoki sztrájkot regisztrált-Ronaldo figyelemre méltó 15-ös számához, amelyet az ex-Real Madrid ember még a COVID-19 miatti távollét ellenére is felhalmozott.

Lukaku és kollégái, mint például Lautaro Martinez és a gólszerző Achraf Hakimi játékonként több mint 2.5-tel képesek gólt szerezni-a Serie A – ban a legfontosabb gólszerzők-az Inter magas nyomású csapata továbbra is védekező egyensúlyt keres.,

23 elhibázott góljuk a második legrosszabb védekező rekordot jelenti a jelenlegi legjobb hat között, részben pedig a stalwart kapus, Samir Handanovic teljesítményének csökkenésével, valamint az előtte lévő három központi védő egyéni hibáinak sorozatával.

kissé feljebb a pályán, Marcelo Brozovic tette magát szerves fogaskerék egy ritkán forgatott első XI, amely segítséget nyújt minden az utolsó négy bajnoki megjelenések. Ilyen fontos Conte tervei szempontjából, az egykor dicsért Christian Eriksennek meg kell tennie egy szerepet, mint Brozovic beugrója a képzésben.,

a Juventus az egyetlen csapat, amely ellen Conte mindig elveszett, mint egy menedzser a Serie a – három legyőzi a három dátum. Vasárnap, ő osztja a partvonal a régi szövetségese Andrea Pirlo, az első alkalommal – egy ember, aki segített Conte lift Juve a középszerűség, hogy őket az úton, hogy a jelenlegi fut a kilenc egymást követő Scudetti.,

a 2021-es szezon potenciálisan meghatározó kezdete szerint a Juventus két héten belül találkozik mind a Milánói klubokkal – mind a Napoli a Supercoppa Italiana – ban -, mivel Pirlo debütáló kampánya a dugóban késve alakul ki.

A Bianconeri már össze négy, egymást követő győzelem óta a az év vége felé a liga kupa – beleértve a több mint Milan – épített fel, hogy a clash ellen Inter a sikert Sassuolo a múlt héten, plusz képesítés a Coppa Italia negyedévben (mint a Chelsea, miután hosszabbítás) a dobogó Genoa szerdán.,

a Juventus veretlen a Serie a találkozók Közötti kezdete óta 2017, futni, öt győzelem, két döntetlen, de nem elveszett kilenc az utolsó 10 el liga játékok ellen, a Derby d ‘ Italia ellenfelek. Figyelemre méltó, hogy az idős hölgy egyetlen vesztesége ebben az időszakban 2016 szeptemberében jött – 2-1 vereség az Inter számára Frank De Boer katasztrofális uralkodása alatt.,

egy nagyon ismeretlen megjelenésű felállás indult a Genoa ellen a hét közepén, mivel a COVID-19 harapni kezdett, Pirlo pedig a kulcsjátékosokat is pihentette, de a Juve sokkal közelebb lesz a teljes erőhöz a vasárnapi középszakaszban töltött 90 percükhöz – amikor a globális játék szeme San Siro felé fordul.,

Inter Milan Serie A forma: WWWWLD
Inter Milan forma (minden verseny): WWWLDW

Juventus Serie A forma: DWLWWWW
Juventus forma (minden verseny): WLWWWW

Csapat hírek

Antonio Conte szinte teljes kézzel játszik korábbi klubja ellen, de ritkán hajlandó eltérni korábbi klubjától kevés a merev 3-5-2-es felállásban – csak a sérült csapatjátékosok, Danilo D ‘ Ambrosio, Andrea pinamonti és Matias vecino nem elérhető.,

A Achraf Hakimi most megállapított lényeges kezdő az igaz, csak a kiválasztás között megbízható csapat, Ashley Young pedig a több támadás gondolkodású Ivan Perisic ‘ a tét -, de a Fiatal, nagy valószínűséggel játszani.

a mélyen fekvő játékmester, Marcelo Brozovic visszatér a Coppa Italia helyett Christian Eriksen helyére, Nicolo Barella és Arturo Vidal is szerepel a középpályán. Támadásban Romelu Lukaku visszaszerzi jogos helyét az Inter csúcsán, Alexis Sanchez előtt.,

A Juventus továbbra sem védekezik, Alex Sandro, Juan Cuadrado és Matthijs de Ligt, valamint a sérült Paulo Dybala sem.

Wojciech Szczesny a hét közepén pihenő után tér vissza-Gianluigi Buffon a kispadra esett-egy négyfős védelem mögött valószínűleg Danilo, Giorgio Chiellini, Leonardo Bonucci és Gianluca Frabotta áll.

a középpályán láthatóan több hely is akad, ahol Arthur és Adrien Rabiot, Rodrigo Bentancur és Weston McKennie, valamint Federico Chiesa és Dejan Kulusevski versenyeznek egymással a rajtért., Elöl Alvaro Morata párosul Cristiano Ronaldóval.

azt mondjuk: Inter Milan 1-2 Juventus

a vasárnapi San Siro-showdown “mester-versus-Gyakornok” érzést érez róla, ravasz Conte lábujjról-lábujjra megy az idealista újonc Pirlo-val.

az Inter védekezése ismét bizonyíthatja visszavonulását, mivel a Juventus egy sokkal koherensebb támadó egységre hasonlított, és még mindig megvan a nagy játékélménye a győzelemhez és a záráshoz.

Top fogadási tipp

szakértő tipster partnereink A Sporita-nál.,com előrejelzésére kettős esély fogadást a hazai győzelem vagy egy távoli győzelem ebben a mérkőzésen. Kattintson ide, hogy megtudja, mi mást jósolnak erre a játékra, valamint további kipróbált labdarúgó tippeket.Home / Away: data