Articles

opis pracy policjanta próbka

Ten przykład opisu pracy policjanta jest idealnym rozwiązaniem dla delegowania, które przyciągnie uwagę odpowiednich kandydatów na otwarte stanowisko Twojego działu. Najskuteczniejsze oferty pracy zachowują strukturę i organizację tego zarysu, a następnie dostosowują go do wymagań i obowiązków specyficznych dla Twojego stanowiska., Możesz uzyskać jeszcze więcej pomysłów na stworzenie idealnego opisu, przeglądając oferty pracy policjanta potwora.

policjant

oferty pracy, które zawierają krótki paragraf przedstawiający potencjalnych funkcjonariuszy do Twojego działu, zwykle zbierają najwięcej odpowiedzi. Możesz wziąć dwa do trzech zdań, aby podkreślić swoją wyjątkową kulturę i środowisko policyjne. To Twoja okazja, aby wyróżnić swoje biuro lub posterunek na tle konkurencji i sprzedać się funkcjonariuszom.,

obowiązki policjanta:

  • chroni obywateli poprzez zapobieganie przestępczości, egzekwowanie prawa, zatrzymywanie podejrzanych i monitorowanie ruchu.
  • zapobiega przestępczości, wyjaśniając i egzekwując obowiązujące federalne, stanowe i lokalne prawa i zarządzenia; ucząc taktyki zapobiegawczej, ochronnej i defensywnej; mediując spory; patrolując wyznaczony obszar; odpowiadając na powiadomienia o zakłóceniach; przeprowadzając przeszukania; obserwując podejrzane działania; i zatrzymując podejrzanych.,
  • zatrzymuje podejrzanych, reagując na skargi i wezwania pomocy, obserwując naruszenia i dokonując aresztowań.
  • prowadzi dochodzenia kryminalne, zbierając dowody, przesłuchując ofiary i świadków oraz przesłuchując podejrzanych.
  • dokumentuje obserwacje i działania poprzez przekazywanie informacji i wypełnianie raportów.
  • zgłasza uwagi i działania, składając zeznania w sądzie.
  • wykonuje nakazy sądowe, obsługując nakazy i zobowiązania.,
  • utrzymuje bezpieczne warunki ruchu poprzez monitorowanie i kierowanie ruchem, egzekwowanie przepisów i rozporządzeń, badanie wypadków, zapewnienie eskorty i zgłaszanie niebezpiecznych ulic i obiektów.
  • minimalizuje obrażenia ciała poprzez ratowanie i wskrzeszanie ofiar oraz radiową pomoc medyczną.
  • prowadzi działalność, postępując zgodnie z zasadami i procedurami działu oraz rekomendując zmiany.,
  • zapewnia eksploatację sprzętu poprzez praktykowanie odpowiedzialnego użytkowania, wypełnianie wymagań konserwacji prewencyjnej, przestrzeganie instrukcji producenta, usuwanie usterek, powiadamianie przełożonego o potrzebnych naprawach oraz ocenę nowego sprzętu i technik.
  • utrzymuje profesjonalną i techniczną wiedzę, studiując obowiązujące federalne, stanowe i lokalne prawa i zarządzenia; uczestnicząc w warsztatach edukacyjnych; przeglądając profesjonalne publikacje; ćwicząc umiejętności; i uczestnicząc w stowarzyszeniach zawodowych.,
  • przyczynia się do pracy zespołowej poprzez osiąganie odpowiednich wyników w razie potrzeby.

jest to doskonała okazja do uwzględnienia godzin pracy i świadczeń specyficznych dla Twojego działu. To kolejna szansa na sprzedaż potencjalnych kandydatów na nadgodziny lub zadania specjalne. Korzyści, które mogą Cię wyróżnić, takie jak czesne lub kontynuowanie nauki, zwroty kosztów opieki nad dziećmi lub płatny urlop, mogą być dostępne tutaj.,i>obsługuje ciśnienie

  • zajmuje się niepewnością
  • podnoszenie
  • sprawność fizyczna
  • wyrok
  • obiektywizm
  • niezawodność
  • Kontrola emocjonalna

  • uczciwość
  • wykształcenie, doświadczenie i wymagania licencyjne:

    • licencjat lub magister w dziedzinie kryminologii lub pokrewnej
    • musi posiadać ważny stan prawo jazdy
    • musi mieć (lub mieć zdolność do osiągnięcia) certyfikacji jako funkcjonariusz organów ścigania
    • wszelkie inne minimalne standardy określone przez departament sprawiedliwości stanu szkolenia i standardów w stosownych przypadkach.,

    teraz, gdy poszukiwacze pracy są zaznajomieni z Twoim biurem i konkretnymi wymaganiami dotyczącymi pracy, potrzebujesz przekonującego wezwania do działania, aby przyszli funkcjonariusze wiedzieli dokładnie, jak złożyć wniosek. Poinformuj ich, czy należy kliknąć przycisk APLIKUJ u góry tej oferty, czy też przesłać aplikację, CV i inne dokumenty uzupełniające do swojego działu.

    gotowy do pracy?

    fantastycznie. Ale podczas gdy uzyskanie uwagi wnioskodawcy to jedno, znalezienie odpowiedniego kandydata na policjanta to co innego. Wypróbuj Monster job ads., Nasze elastyczne plany Miesięczne pozwalają na uaktualnianie, zmniejszanie skali i anulowanie w dowolnym momencie, a także masz dostęp do Monster Studios, naszej łatwej w użyciu aplikacji, która pozwala tworzyć opisy zadań wideo. Zacznij tutaj!